UPOZORNĚNÍ ! V prázdninovém období expedujeme zásilky nepravidelně, obvykle 1x v týdnu. Zvažte tedy prosím ještě před objednáním, jak na dodání spěcháte. Děkujeme za pochopení.

SIGMA 32-SVA-130-10-1-LM-852

Kód: 2371
Český výrobek
Značka: Sigma
6 320 Kč –9 %
SVA 00221
6 320 Kč –9 % 5 690 Kč / ks 4 702,48 Kč bez DPH 5 690 Kč / 1 ks
Skladem - u dodavatele
Možnosti doručení

Samonasávací čerpadlo Sigma SVA

Čerpadla řady SVA jsou rotační, horizontální, samonasávací a jsou konstruována pro přímé spojení s hnacím motorem.
Čerpadla řady SVA jsou v pohledu na čerpadlo od motoru levotočivá (tzn., že směr otáčení hřídele je proti směru chodu hodinových ručiček).

Použití:

Čerpadla řady SVA jsou určena primárně k čerpání čisté vody bez mechanických nečistot do teploty 90°C. Najdou uplatnění zejména jako součást domácích vodáren rodinných domů a chat, pro závlahu zahrádek a všude tam, kde sací výška včetně odporů nepřekročí hodnotu 8 m.
 
V provedení se speciální mechanickou ucpávkou lze čerpadla použít i k čerpání hořlavin I. - IV. třídy nebo k čerpání olejů do maximální kinetické viskozity 37 mm2.s-1

Aby byla zajištěna 100% funkčnost mechanické ucpávky, nesmí být na výtlaku použita zpětná klapka! Vzhledem k tomu, že je pod tlakem celé sací potrubí až k sacímu koši, doporučujeme montáž čerpadel s mechanickou ucpávkou všude tam, kde je sací potrubí nové, ideálně plastové. Pokud je čerpána voda tvořící úsady (např. tvrdá voda s vysokým obsahem minerálů nebo voda železitá), použití čerpadel s mechanickou ucpávkou nedoporučujeme!
Úsady výrazně zkracují životnost mechanické ucpávky a v těchto případech je spolehlivější použítí čerpadel s ucpávkou provazcovou.

Značení čerpadel:

LM-852: přírubové čerpadlo s mechanickou ucpávkou – sólo s volným koncem hřídele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výtlak (m) 19,00
Průtok (l/s) 1,15
Zařazení čerpadla Povrchové čerpadlo
Výkon (kW) 0,7
Ostatní Rozsahem dodávky je samostatné čerpadlo s volným koncem hřídele. Čerpadlo je vybaveno mechanickou ucpávkou. Součástí dodávky nejsou protipříruby.
Max. otáčky (rpm) 1440,0
Materiálové provedení litina, ocel, mosaz
Hmotnost (kg) 13,0
Ucpávka mechanická
Počet stupňů 1
Sací výška max. (m) 8
Prípojka sání Rp 5/4"

 

Záruka na IČO = 12 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerpadla sací
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg