Veškeré objednávky budou vyřizovány až po 10.6.2024 !!! Děkujeme za pochopení

Smart jednotka eSTUDNA DUO s Wifi - rozsah 5m

Kód: 1639
Český výrobek
Značka: SEA
6 290 Kč / ks 5 198,35 Kč bez DPH 6 290 Kč / 1 ks
Skladem - u dodavatele
Možnosti doručení

eStudna Duo je chytré zařízení pro měření výšky hladiny ve studnách.

Online zařízení eSTUDNA-DUO vám umožní on-line sledování výšky hladiny vody ve vaší studni nebo nádrži (v rozsahu 0 - 5m), stačí pouze připojit eSTUDNu-DUO na Vaši domácí WiFi. Aktuální data máte kdykoliv k dispozici ve webové stránce nebo v mobilní aplikaci. Díky on-line datům můžete rychle reagovat na prudké změny hladiny a ekonomicky hospodařit se zásobami vody. V aplikaci si také můžete nastavit zasílání alarmových hlášení e-mailem, např. při překročení maximální nebo minimální hladiny vody.

K modulu je možno objednat dodatečné prodlužovací kabely k měřící sondě. Spoj se nesmí ponořit, je v něm zakončena trubička na snímání atmosferického tlaku!!!

Důkladně čtěte montážní návod, více info případně u výrobce: tel. 272 700 058

Balení obsahuje:

 • 1x vyhodnocovací jednotka eSTUDNA
 • 1x čidlo výšky hladiny 0 - 5m s kabelem 6m, průměr koncovky 29mm
 • 1x kloubová prutová WiFi anténa 2 dB

V balení není napájecí kabel 230 V, ten je nutno zakoupit zvlášť.

Detailní popis produktu:

Zařízení eSTUDNA-DUO Vám umožní on-line sledování výšky hladiny vody ve Vaší studni nebo nádrži, stačí pouze připojit eSTUDNA-DUO na Vaši domácí WiFi. Aktuální data máte kdykoliv k dispozici na webové stránce nebo v aplikaci mobilního telefonu. Díky on-line datům můžete rychle reagovat na změny hladiny a ekonomicky hospodařit se zásobami vody. V aplikaci si také můžete nastavit zasílání alarmových hlášení e-mailem, např. při překročení maximální nebo minimální hladiny vody.

Instalace zařízení eSTUDNA-DUO je velmi jednoduchá. Tlakové čidlo ponoříte do studny nebo nádrže, vyhodnocovací jednotku připojíte k napájení 230V a spárujete s Vaší domácí WiFi. Pro párování vyžaduje eSTUDNA-DUO mobilní telefon nebo tablet s podporou Bluetooth 4.0 nebo vyšší verzi. Naměřené hodnoty se zobrazují jak v mobilní aplikaci Vašeho chytrého telefonu, tak i na webové stránce. Máte tedy kdykoliv on-line přístup k naměřeným datům. Ve webové aplikaci jsou naměřené hodnoty hladiny vody přehledně zpracovány do grafu. Všechna naměřená data jsou archivována po dobu 3 měsíců, takže je možné sledovat i historii měření.

 • On-line aktuální hladina vody
 • Přehledný graf s historií hladiny
 • Nastavení alarmu při překročení minimální nebo maximální hladiny
 • Ovládání spínání čerpadla v automatickém režimu nebo přes webovou aplikaci

eSTUDNA-DUO navíc obsahuje dva výstupy s relé schopným spínat 250 V/10A. Pokud k těmto výstupu zapojíte Vaše čerpadlo, či ventil pro dopouštění, můžete ho vzdáleně ovládat. Zapínání a vypínání výstupu může fungovat v automatickém režimu, který si nastavíte v aplikaci. Druhou možností je spouštět čerpadlo pouhým kliknutím na tlačítko v aplikaci, tedy vzdáleně bez nutnosti osobní přítomnosti u čerpadla.

 


Hlavní výhody:

 • Připojení přes WiFi
 • Online informace o aktuální hladině vody ve vašem mobilu
 • Přehledný graf s historií hladiny
 • Funkce alarmu s hlášením na váš mobil
 • Obsahuje dva výstupy s relé schopnými spínat 250 V AC/10A

Mobilní aplikace ke je volně ke stažení pro systémy iOS a Android.

iOS: CML SEA on the App Store (apple.com)

Android: CML – Aplikace na Google Play