Veškeré objednávky budou vyřizovány až po 8.7.2024 !!! Děkujeme za pochopení

Hunter PRO-HC 6 Hydrawise, Wifi, 6 sekcí, exteriérová

Kód: 1675
Značka: Hunter
10 865 Kč –13 %
309253380 792177108729870 6162094612786372911 n
10 865 Kč –13 % 9 390 Kč / ks 7 760,33 Kč bez DPH 9 390 Kč / 1 ks
Skladem - u dodavatele
Možnosti doručení

Profesionální internetová ovládací jednotka PRO-HC, vzdálená správa Hunter Hydrawise, ovládaní přes webové rozhraní (prohlížeč, smartphone) či displej, 6 sekcí (+1 hlavní ventil), 2x senzorový vstup, interní transformátor.

Robustní venkovní ovládací jednotka na profesionální úrovni pro využití v rezidenčních a menších komerčních prostorech PHC-601-E s webovým softwarem Hunter Hydrawise. Jednotka nabízí vzdálenou správu závlahového systému, přehledný barevný dotykový displej s podsvícením, intuitivní ovládání a programovaní pomocí dotykového TFT displeje, PC, nebo mobilního zařízení. Připojení k internetu pouze prostřednictvím WiFi sítě.

Užijte si správu zavlažovaných ploch s touto venkovní ovládací jednotku s webovým softwarem Hydrawise odkudkoli na světě pomocí svého chytrého zařízení nebo počítače.

KLÍČOVÉ VÝHODY

  • Počet sekcí: 6, 12 nebo 24
  • Standardní režim programování podporuje 6 programů a 6 startovacích časů na program
  • Rozšířený režim programování umožňuje nastavit zavlažování pro jednotlivé sekce (startovací časy se nastavují pro každou sekci)
  • Maximální délka zavlažování 24 hodin poskytuje flexibilitu pro sekce s nízkým průtokem
  • 2 vstupy pro připojení senzorů pro použití s jakýmikoliv senzory Clik a vodoměrem HC
  • 1 výstup P / MV pro startovací relé čerpadla a aktivaci hlavního ventilu
  • Podpora Wi-Fi pro rychlé připojení k softwaru Hydrawise
  • 7 cm plnobarevný dotykový displej na jednoduchou správu přímo na ovládacím panelu
  • Integrovaný proudový senzor pro rozpoznání poruchy a upozornění

Dotyková obrazovka PRO-HC

Ovládací jednotky PRO-HC mají plně grafické rozhraní dotykové obrazovky s úhlopříčkou 7cm, díky čemuž je programování hračkou i bez Wi-Fi připojení. Jednotku nainstalujete a naprogramujete během několika minut.

Prediktivní zavlažování

Úpravy denního plánu probíhají na základě místních údajů o počasí, které zahrnutí minulé, aktuální i předpovídané teploty, srážky, vlhkost a rychlost větru. To umožňuje automatické úpravy počtů startovacích časů a délky zavlažování pro optimální spotřebu vody.

Detekce ztráty tlaku v potrubí

Sledujte průtok v jednotlivých sekcích pomocí volitelného impulsního vodoměru HC. Při poškození potrubí obdržíte automatické upozornění.

Detekce zapojení a upozornění na chyby (PRO-HC)

Ovládací jednotka PRO-HC nepřetržitě sleduje elektrický proud tekoucí do elektromagnetických ventilů. Pokud je proud příliš vysoký nebo nízký, Hydrawise vás upozorní a řekne vám, který ventil nefunguje správně.

Pokročilé porty senzorů

Jednotky PRO-HC umožňují použít dva univerzální porty senzorů. Porty pracují s vodoměry Hunter HC a řadou senzorů Hunter Clik (Mini Click, Rain Click, Soil-Click). Kromě obvyklé funkce blokování závlahy, lze senzory naprogramovat na spuštění zavlažování konkrétní sekce. To umožňuje vytvářet automatické spouštění na základě údajů ze senzorů.

Certifikát HYDRAWISE EPA WATERSENSE pro chytrou závlahu


Všechny ovládací jednotky s Hydrawise připojené k webovému softwaru Hydrawise jsou inteligentními zavlažovacími jednotkami schválenými EPA WaterSense (Státní agentura na ochranu životního prostředí). Hydrawise Predictive Watering ™ umožňuje ovládací jednotce upravovat plány na základě předpovídané teploty, pravděpodobnosti srážek, větru a vlhkosti tak, aby poskytoval maximální úspory vody, jaké od inteligentní jednotky Hunter očekáváte.

 

Video Youtube

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný