Konektor fotovoltaický MC4 Staubli (-)

Kód: 1744
Značka: Staubli
50 Kč / ks 41,32 Kč bez DPH 50 Kč / 1 ks
Na objednání dle dohody

Značkový MC4 konektor Staubli.

  • Mínusový
  • 4-6mm2

Krytí: IP68

Nahrazeno ještě kvalitnějším konektorem Staubli MC4 Evo2: Konektor MC4 Evo2 Staubli (-)

 

Výrobce Staübli je tvůrcem konektorů MC4. Jeho původ sahá do roku 1996. S tímto výrobkem máte jistotu, že  dostanete kvalitu a parametry které výrobce udává.

Cenově je sice o něco vyšší (řádově koruny až desetikoruny) ale v poměru ceny Vaší FVE je to naprosto zanedbatelná částka. Zrovna na kvalitě konektoru přitom závisí nejen bezproblémová dlouholetá funkce elektrárny ale také především bezpečnost - ať už probíjení při netěsnosti a nebo přechodový odpor, který může způsobit rozsáhlý požár celého domu / objektu.

Zvažte tedy prosím, zdali chcete obyčejné MC4 konektory od nejasných výrobců kterých je plný trh a nebo zdali chcete za pár korun navíc něco, na co se opravdu můžete spolehnout...

Česká pobočka společnosti Stäubli byla založena v dubnu 2005 a jako sídlo firmy jsme vybrali Pardubice, průmyslové centrum s velmi dobrou dopravní dostupností. V počátku jsme se věnovali fluidním konektorům a rychlospojkám, v březnu 2006 jsme začali aktivně pracovat i v oblasti elektrických konektorů a převzali jsme zastoupení divize Stäubli Electrical Connectors (dříve Multi-Contact). Na podzim 2007 pak následovalo zahájení aktivit v rámci robotové divize, čímž se naše portfolio rozšířilo i o servisní a školicí aktivity.

Dnes jsou Pardubice naší centrálou pro střední a východní Evropu se zodpovědností za Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko a další země jihovýchodní Evropy. Najdete zde kompletní administrativní zázemí, školicí centrum s několika roboty, technickou podporu pro všechny divize, lokální sklad a dílnu pro opravy robotů i systémů pro automatickou výměnu nástrojů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technical data
Connector system MC4
Ambient temperature range -40 °C...+85 °C (TÜV/UL)
Upper limiting temperature 105 °C
Degree of protection IP68 (1 m, 1 h)/IP65
Degree of protection, unmated IP2X
Category CAT III
Degree of pollution 3
Max. contact resistance of the connector 0.25 mΩ
Rated Impulse Voltage 16 kV
Contact system MULTILAM
Type of connection Crimping
Contact material Copper, tin plated
Insulation material PC/PA
Locking system Locking Type
Fire protection class UL94:V-0
Ammonia resistance (acc. to DLG) yes
Salt mist spray test, degree of severity 6 yes